Diary

We are the champions, my friends.

28. června 2013 v 10:09 | Ellione.
Takže a je to tu. Konec jedné rozsáhlé části mého života. Konec mých šesti let na základce (v třetí třídě jsem přestoupila). Je to divné, ale slzy se ke mě ještě nedostavili. Možná je to tím, že si prostě ještě neuvědumuju, že je v září neuviím. Že uvidím úplně cizí lidi na škole, kde není nikdo koho bych znala.

Strong?

14. června 2013 v 18:31 | Ellione.

Back, back, back.

9. června 2013 v 17:42 | Ellione.

Will you miss me?

31. května 2013 v 14:31 | Ellione.

Goodbye my sweethearts!
Takže na týden se tu s vámi loučím. Omlouvám se vám, ale vaše blogy nebudu moct obíhat.
Jedu do Chorvtaska, kde nebudu mít počítač, jen telefon, takže i kdybych někde objevila wifi spíš se podívám na novinky na twitter (promiňte0:))
Jinak jsem, ale na každý den přednstalavila novou rubriku, Role models. Budu tam přidávat herečky, zpěvačky, které mi jsou nějakou inspirací v životě (nebo je mám prostě ráda), budou to jenom obrázky a jeden jsem přednastavila YSIASW 3:).

Ani nevíte, jak jsem štastná, že odjedu. Pryč od tohohle dramatu. Bude to aspoň týdenní klid. Pak chvíli do školy a potom na vícedeňák a pak rozlučka a pryč. O jedné o sobě už nikdy nejspíš neuslyším a je to jiné. Ani nedokážu popsat jestli dobré nebo špatné, ale prostě jiné. Prostě asi konečně půjdu svou cestou.


Takže mi přejte hezké počasí a po týdnu se znovu uvidíme!

Ellione.

I don't like what I see.

27. května 2013 v 10:55 | Ellione.

Every lady loves gentleman.

16. května 2013 v 14:52 | Ellione.

Kalhoty pod zadek, tak že musíme koukat na jejich modročerné trenýrky, kšilty do zadu a chování, které jsou ubohé. Takový je styl většiny kluků. Pro mě je to ubohý. Takovýhle kluci se mi nelíbí a bohužel, v dnešní době je těžké najít kluka, který by se tak nechoval.

Germany - 11/05/13

12. května 2013 v 21:35 | Ellione.

Just smile into the camera and say hi.

7. května 2013 v 21:32 | Ellione.

Kdybych začala obyčejným "ahoj", nebylo by to nudné? Otřepané? Takové, jak začínám vždycky? Myslím, že bylo? Ale, jak mám tedy začít, aby to bylo originální? Neotřepané? Proč mám vůbec tolik starostí ohledně pozdravu? Možná, ale jen možná, je to tím, že jsem tak začala vždycky. A jak to potom skončilo? Špatně. Už jsem se na ten blog nikdy nevrátila.
Měla jsem hodně blogů a pokaždé se zrišili. Vlastně jsem se vždycky přestěhovala. Ale teď už nebudu psát, kdo jsem, kdo jsem byla.
Soo.. moje nová přezdívka je Ellione. Je mi patnáct, tedy skoro šestnáct a miluju psaní. Bohužel, častokrát jsem líná se k psaní dokopat. Miluju čtení a na to si vždycky čas udělám. Snažím si plnit sny a celkem se mi to daří. Už vlastně jen čtyři dny než uvidím skupinu, která mě naučila být něčí věrný fanoušek. No a co, že budu daleko? Že je uvidím jako pět malých teček? No a co, že je nepotkám na ulici, protože takové štěstí nemám? BUDU TAM. USLYŠÍM JE. Všechno bude perfektní, ale potom..potom to skončí a já budu v depresi. Jako vždycky.
Myslíte, že to jako představení stačí? Nebo mám přidat ještě něco? Myslím, že to prozatím stačí.
 
 

Reklama