Strong?

14. června 2013 v 18:31 | Ellione. |  DiaryJsem s nervama úplně na dně. Poslední dobou mám pocit, že se na mě všechno valí a skoro nic nezvládám. V naší třídě je to skoro jako na bojišti, protože se všichni hádaj a nemůžou se na něčem schodnout. Navíc se snažím ze všeho nejlíp vyhýbat své bývalé nejlepší kamarádce, o které jsem jednou psala článek, ona si ho přečetla a za všechno mě viní. No nic. Vím, že na svůj blog psala svou verzi, ale na to nemám nervy. Svoje věci - aspoň nějaké - jsem jí řekla než se mě snažila psychicky ovlivnit a pak mě blokla. Dokázala bych tu napsat o ní takový sloh, ale seru na to, jelikož nevím jesti stále i potom článku chodí na můj blog, so ne.

Jenže potom je tady moje rodina, kde pro nikoho nejsem dobrá. Většina lidí v mém věku by nechtěla do kina s otcem, ale já ho přímo prosila, aby se mnou šel. Ale prý jde do prace. A já vím, že mi lže. Možná proto, že se mnou nechce trávit čas. Už mi tohle jednou udělal a dozvěděla jsem se to od mamky, která mu jen podrazila nohy, protože ji naštval.
Ale moje mamka to je taky samostaná kapitola. To jak pro ni nejsem v ničem dobrá a že sestřenice je ve všem lepší mě zabíjí. Ale ona se o to nestará. Nejhorší je, když použije větu jako "Tak si padej za svým fotrem". Pak mě u něj pomluví, takže i kdybych k němu chtěla on mi stejně řekne, že se mám k mámě chovat slušně.
Vlastně můj táta mi taky vždycky podrazil nohy.
Jako třeba, když mi bylo asi devět, měla jsem asi první telefon a s mámou jsme se pohádali. Napsala jsem mu, že se ke mě chová strašně, a že ji nenávidím. Táta slíbil, že jí něco nenápadně řekne. Ona se, ale potom jen přiítila do mého pokoje se slovy: Musela sis postěžovat tatínkovi, co? A zakončila klasickou větou o stěhování.
Nebo nedávno, kdy jsem si postěžovala, že mámy manžel se ke mě chová jako kdybych byla jeho dítě, a že se máma někdy musí ptát jeho jestli někam smít. Potom mi máma řekla, že ON (ten nevlastní táta) to se mnou myslí dobře. Pak se stalo pár dalších úletů, ale neřešila jsem to.
Jen vím, že teď nemám komu věřit. Že na mě všechno padá a že mám pocity,kde si přeju utéct z domu nebo já nevím..udělat si něco.
Jenže to nedokážu. Jsem srab. Zkurvenej srab, kterej se jim ani nedokáže postavit. Místo toho brečí do polštářů a brečí. Jenže tenhle srab se nemůže dočkat svého nového začátku, kde už nebude muset potkávat svou ex nejlepší kamarádku.
Vlastně o ní ani neuslyším, protože ona si mě blokla na facebooku a já ji na twitteru a instagramu (aby mě už nemohla followovat). Teď mi už budou chybět jen nějaké holky a můj soused díky němuž jsem prošla z fyziky a chemie.

Jo a abych nezapomněla, v neděli odjíždím na poslední školu v přírodě neboli vícedeňák. Nebudu tu do středy. Takže se znovu moc omlouvám, ale nebudu vás moc obíhat. Jakože třídní říkala, že tam bude internet, ale je to poslední výlet, tak si ho chci aspoň trochu užít.
A víte, co je vtipný? Učitelky berou alkoholové testry. :DDD x #lol

NEBUDU TU OD 16.6. - 19.6. 2013
všem affs se omlouvám. Vynahradím vám to až se vrátím :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bebs. bebs. | Web | 14. června 2013 v 20:31 | Reagovat

je mi to ľúto. veľmi.
pozri, možno ja keď sa ti to nezdá, tvoji rodičia ťa milujú. aj keď ti to pravdepodobne nedávajú najavo, vždy to tak bude a navždy to takto ostane.
osobne je pre mňa ťažké vyjadrovať sa k tomu, pretože v našej rodine to ide celkom dobre. aj keď sa všetci hádame, vždy sa to po chvíli ustáli, odpustíme si a ideme ďalej. nezažila som ešte žiadnu veľkú hádku a ani nechcem.
musíš ostať silná. keď ti všetci podrážajú nohy, musíš sa postaviť a ukázať im, že si oveľa silnejšia, než si myslia, než si vedia predstaviť. uvedomia si, že celý čas robili chybu a zmení sa to.
neplač. šetri si slzy pre iné príležitosti, lebo, ver mi, naplačeš sa ešte dosť. slzy ti teraz za to nestoja.

ten výlet si uži. najviac, ako sa to dá, pretože práve v tom období môžeš zabudnúť na všetky problémy z domova.
s tou kamarátkou mi je ľúto. ale skúste si k tomu sadnúť a porozprávať sa o tom. do očí si povedzte, čo vadí a prekáža. a keď nebude mať záujem, nechaj to tak. ak jej na tebe naozaj záleží, ona za tebou príde a ospravedlní sa ti.

2 Katherine Katherine | Web | 15. června 2013 v 18:35 | Reagovat

Ať si kdy udělala cokoliv, myslím že takové zacházení si nezasloužíš. Nevím jaké to je, nikdy jsem nic podobného se svou rodinou nezažila, jen možná to, že cokoliv kdy udělám ať se snažím sebevíc neocení to. Ale jinak mám svou rodinu ráda, a nikdy bych je neviměnila. A sem toho názoru, že takové pocity jako máš ty, by nemělo mít žádné dítě, nebo bych to nikomu nepřála.
Dej tomu čas. Věř tomu že časem se to všechno urovná. Neříkám že to bude zítra, za týden nebo za měsíc, nebude to lehké a vím že bude potřeba dlouhá doba, jen ale musíš věřit, že to bude lepší :)
A v žádném případě si neubližuj !! Stejně to nepomůže. Možná z počátku, ale věř mi, že potom to bude ještě horší.

3 Nando'ska Nando'ska | Web | 16. června 2013 v 13:19 | Reagovat

Já jsem četla tvoji verzi ale i té tvojí kámošky..jako je mi fakt líto co se mezi váma stalo :( a to v rodině je taky smutný,my teda držíme docela všichni pohromadě. Strašně si přeju aby se ti vše zlepšilo,měj v rámci možností dobrou náladu :)! Ty učitelky jsou trapné,ani vás nenechají opít :D

4 Caroline. Caroline. | Web | 17. června 2013 v 12:37 | Reagovat

To je mi strašně líto..jak s tou kamarádkou,tak s rodinou.S kamarádkou jsem oba vaše články četla..mrzí mě to.A s tou rodinou ještě víc..mrzí mě že se k tobě takhle rodiče chovají..to by neměli,myslím že to trošku přehání..a to že si něco nedokážeš udělat,ublížit si..kvůli tomu nejsi srab..jsi silný člověk.Máš pevnou vůli.Litovala by si toho potom,kdyby sis něco udělala.Nedělej to,radši se vybreč do polštáře:)

5 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 17. června 2013 v 20:39 | Reagovat

Mrzí mě to, co se ti teď děje. Věř ale, že kamarádku s najdeš novou, pokud si to tahle nechtěla nechat vysvětlit - její chyba. Rodiče, to je problém, ty vídáš každý den a svým způsobem jsi na nich závislá, i když tě plně chápu, že tě to příšerně štve. Dobře, že si nic neuděláš, vážně to nedělej, tím nic nevyřešíš, možná si to na chvilku vynahradíš, ale jinak ti to jen škodí.
Přeju ti hodně štěstí do nového začátku a taky hodně síly, zvládneš to :)) jo a doufám, že si pořádně užíváš školu v přírodě :)

6 Christie Christie | Web | 25. června 2013 v 15:18 | Reagovat

Tenhle problém má asi hodně lidí.. Já to řeším hudbou, vrazím do uší sluchátka a nevnímám co se děje. Nejlepší je začít úplně od znova. Zkus si najít nějaký nový koníček :)
Doufám že to zvládneš, hodně štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama